ZDROWE CIAŁO , ZDROWY DUCH!

18:02:00

Cześć z racji  , że wakacje  , piękne pogody nadchodzą dzisiaj poruszę temat naszego zdrowia oraz wyglądu. Pewnie nie jedna z was zastanawiała sie lub poddawała twierdząc , że w 2-3 miesiące przed wakacjami nie da się nic zrobić. NIE PRAWDA! 
Nieodpowiednia dieta i mała ilość spożywanych płynów w ciągu dnia niekorzystnie wpływa na wygląd naszej skóry , dlatego starajmy się wybierać produkty bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 , żelazo , selen , jod oraz zawierające jak najwięcej witamin.Najbardziej w witaminę B , która wykazuje właściwości ujędrniające i uelastyczniające skórę oraz hamuje procesy zapalne:)NIE ZAPOMINAJMY O RUCHU!

Jak dla mnie bardzo ważny jest też ruch , staram się bardzo często jeździć na rolkach , rowerze, czy biegać.Pomaga mi w tym Aplikacja , która rejestruje przejechany/przebiegnięty dystans  , czas w którym go pokonałam , ilość spalonych kalorii i wiele innych.Ja używam aplikacji Endomondo . którą bardzo polecam!


Przedstawiam wam kremy, które nam w tym pomogą!

Krem powiększający i unoszący biust PUSH-UPUderzeniowy reduktor wodnego cellulituKoncentrat termo-wyszczuplający, rozgrzewający

Jeżeli prowadzisz bloga lub NIE.  ty też możesz  wziąć udział w konkursie!
KLIKNIJ:
zBLOGowani.pl

You Might Also Like

0 komentarze